MŠ Praha 10 (Malešice) hledá AP na půl úvazku / celý úvazek

Pešičková Vytvořeno: 05.09.2023
Do MŠ na Praze 10 (Malešice) touto cestou hledám AP na půl úvazek nebo na celý úvazek do třídy s pětiletým chlapcem (předškolák) s Duchenneho svalovou dystrofií (DMD). Nástup dle domluvy, co nejdříve.

Jedná o fyzickou dopomoc s veškerou hygienou, oblékáním, podáváním hraček, krmením, apod, chlapec má oslabené svaly na celém těle, pohybuje se na mechanickém invalidním vozíku, je schopen samostatného sedu. Mentálně je naprosto v pořádku, je milý, společenský, upovídaný, zvídavý, rád si hraje s vláčky a autíčky. Dochází do školky již tři roky. Doposud fungoval s asistenty pedagoga, v kolektivu je oblíbený.

Hlavním předmětem práce asistenta pedagoga, kterého hledám, je fyzická manipulace se synem na a z invalidního vozíku na toaletu, ke stolu, na zem, apod. a dopomoc s aktivitami, které kvůli slabým svalům nezvládne. Veškeré prostory MŠ jsou moderní, bezbariérové, k dispozici je samostatné bezbariérové WC, široké chodby, výtah, apod. Ve školce se synem pracují ve velmi podnětném prostředí, věnují se mu, nechtějí, aby "jen seděl ve vozíčku". Web školky zde https://www.skolkanadvodovodem.cz/

V případě zájmu se, prosím, ozvěte přímo paní ředitelce MŠ na uvedených kontaktech.

Kontakt:

274 772 925

«   zpět