Hledám pracovní uplatnění jako asistentka pedagoga, sociální pracovník, pracovník v sociálních službách v Olomouckém kraji, ale nenípodmínkou

Kateřina Michalcová Vytvořeno: 30.08.2023
Dobrý den,
hledám pracovní uplatnění na pozici asistenta pedagoga, sociálního pracovníka, pracovníka v sociálních službách apod. nejlépe v Olomouci a okolí, ale není podmínkou. Mám kurz asistenta pedagoga a vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce a sociální pedagogika. Mám zkušenosti s dětmi z dětského domova, s ADHD, s lidmi s mentálním postižením, s poruchou autistického spektra.
Jako dobrovolník jsem pomáhala žákům základní školy se zvládnutím učiva. Vedla jsem je k tomu, aby věřili svým schopnostem a používali funkční postupy. Vyjadřovala jsem jim podporu a pochopení vzhledem k jejich situaci doma a ve škole. Připravovala a organizovala jsem volnočasové aktivity pro děti předškolního věku, žáky základní školy, mentálně postižené apod. V rámci volnočasových aktivit jsem se snažila, aby účastníci věřili svým schopnostem, využili svoji kreativitu, procvičili si rozhodování a dodržování pravidel.

Moje záliby:
• Doučování žáků základní školy
• Vyrábění (malování na textil, plstění, linoryt, koláže, modelování ze samotvrdnoucí hmoty, narozeninová přání, vyrábění z papíru…)
• Vaření a pečení

Děkuji za nabídky.

Kontakt:

E-mail: michalk91@seznam.cz, Tel: 737 907 712

Přílohy:

«   zpět