Dnes < > March 2019
Sunday PO ÚT ST ČT SO
24
25
26
27
28
Mar 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Apr 1
2
3
4
5
6

Burza práce

ScioŠkola v Praze 13 hledá asistenta pedagoga

Hledáme asistent/ka pedagoga pro ScioŠkolu v Praze 13

Baví vás práce s dětmi? Chcete zkusit něco nového? Budujeme síť inovativních soukromých škol, do jakých byste i vy chodili rádi. Chcete být u toho? Chcete přinést své nápady, podílet se na tvorbě něčeho, co dává smysl? Pak je to práce pro Vás.

Rádi bychom se všem našim dětem věnovali opravdu individuálně, proto hledáme fajn parťáky, kteří budou oporou našim průvodcům, a kteří by se třeba rádi zapojili i do dalších činností ScioŠkoly.

Hodnotami ScioŠkoly jsou svoboda, morálka, otevřenost, aktivita, optimismus a odvaha. Tyto hodnoty by měly být vlastní i všem zájemcům o práci s dětmi. Do ScioŠkol hledáme lidi, kteří jsou odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidé, kteří se chtějí sami stále učit. Jinými slovy, náš průvodce či asistent má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Průvodci i asistenti ve ScioŠkole musí být schopni a ochotni naslouchat dětem, rodičům i sobě navzájem. Jsou schopni zpětnou vazbu nejen dávat, ale i přijímat, nebojí se problémů a postaví se většině, když si myslí, že to je potřeba.

Co byste měli nabídnout vy nám

  • pedagogické vzdělání či rekvalifikační kurz na asistenta pedagoga;
  • zkušenost práce s dětmi;
  • smysl pro humor a nadhled, protože s úsměvem jde všechno líp.

Co vám můžeme nabídnout

  • smysluplnou práci;
  • velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt;
  • malý, příjemný kolektiv dětí i kolegů;
  • průběžné kvalitní další vzdělávání a možnost dalšího rozvoje.

Co je třeba udělat

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis, kde kromě obvyklých věcí, navíc, prosím, uveďte všechny zkušenosti v práci s dětmi, i ty méně významné.

Dále pak motivační dopis, ve kterém nám zkuste popsat dvě věci, o kterých se domníváte, že byly v průběhu vašeho vlastního školního vzdělávání dobře a dvě, které byly naopak podle vás špatně. Pokuste se vysvětlit i důvody, proč si myslíte, že tomu tak bylo a případně také, jak byste podobné věci řešili ve ScioŠkole.

Životopis, motivační dopis i úkol zašlete nejpozději do 15. března 2019, 24:00.

Místo pracoviště
Prusíkova 2577/16, Praha, Stodůlky

Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku
Práce na zkrácený úvazek

Kontakt:

praha13@scioskola.cz
lchristophova@scio.cz

AKTUALITY

ZŠ v Praze 8 hledá asistenta pedagoga na 1,0 úvazek

14.03.2019

ZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8 hledá asistenta na plný úvazek k žákovi se speciálními vzdělávacími potřebami, který v současné době navštěvuje 8. třídu základní školy. Pravděpodobný nástup: duben / květen 2019. >>

© Nová škola, o.p.s. 2013